SUKCES NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH W CHRZANOWIE

Drużyna UKS Jedynka Myślenice wzięła udział w Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Bogdana Wenty, który został rozegrany w Chrzanowie oraz Libiążu. W zawodach rywalizowało 18 zgłoszonych zespołów w kategoriach:

– młodzik (rocznik 2003 i młodsi)

– junior młodszy (rocznik 2001 i młodsi)

Udział zawodników z Myślenic okazał się bardzo dużym sukcesem. Nasz zespół wystąpił w dwóch kategoriach – młodzików oraz juniorów młodszych. Drużyna juniorów zajęła znakomite 3 miejsce, a zespół młodzików 7 lokatę.

Juniorzy zagrali z następującymi zespołami:

  1. Start Konin
  2. UMKS PMOS Chrzanów II
  3. UMKS PMOS Chrzanów I
  4. PM Tarnów
  5. Anilana Łódź
  6. UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR

Mecze juniorów młodszych rozgrywane były na hali sportowej w Libiążu. Mecze rozgrywano w jednej grupie system „każdy z każdym”. Najlepszym strzelcem całego turnieju został zawodnik UKS Jedynka Myślenice – Marcin Skałka. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Szymon Róg.

Młodzicy trafili do grupy wraz z następującymi drużynami:

  1. Wisła Sandomierz
  2. ADECCO „Świt” Szaflary
  3. Pogoń Zabrze
  4. UMKS PMOS Chrzanów I

Mecze młodzików rozgrywane były w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie. Dziesięć drużyn zostało podzielone na dwie grupy w których mecze rozgrywano system „każdy z każdym”. Ostatecznie nasza młoda drużyna zajęła w stawce 10 drużyn miejsce siódme. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został Bartłomiej Dyczkowski.

Galeria zdjęć z Turnieju dostępna jest na stronie PMOS Chrzanów pod tym linkiem. Pełny terminarz turnieju wraz z wynikami i wykazem najlepszych zawodników dostępny jest tutaj.

Składamy gratulacje dla naszych szczypiornistów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach i rozgrywkach ligowych!

autor: P. Biela, zdjęcia pochodzą ze strony pmos-chrzanow.pl