ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NASZĄ SZKOŁĘ!

LINK DO GŁOSOWANIA:

Od 15 września (najbliższy czwartek) rozpoczyna się  głosowanie na zadania do Myślenickiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 23 września 2022r. (piątek) do godziny 14:00.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie nas w tym przedsięwzięciu poprzez aktywny udział w głosowaniu i oddaniu głosu na nasze zadanie pod nazwą ,,DOPOSAŻENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MYŚLENICACH”.

Prosimy o pełną mobilizację, ponieważ podobnie jak w ubiegłym roku mamy potężnego konkurenta ,,Orzeł- Myślenice”, który startuje z tego samego okręgu ( OKRĘG NR 2), a który w zeszłym roku w głosowaniu pokonał nas miażdżącą przewagą głosów. Przypominany, że w obrębie danego okręgu może zwyciężyć tylko jedno zadanie (to, które otrzymało najwyższą liczbę głosów).

Z pozyskanych z Budżetu Obywatelskiego funduszy planujemy wykonać w szkole następujące zadania:

1. zakupić 25 kompletnych zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem (office, antywirus) do pracowni informatycznej, monitor interaktywny oraz serwer plików.
  2. zabudować stanowiska komputerowe oraz wykonać szafy w sali informatycznej na potrzebny sprzęt i podręczniki uczniów.
  3. wyposażyć 5 sal lekcyjnych (w tym świetlicy) w monitory interaktywne.
  4. wyposażyć świetlicę w szkolną w nowe meble (szafy, regały i biurka) oraz pomoce dydaktyczne (mobilne szafki z klockami, klocki konstrukcyjne, gry logiczne, zręcznościowe, gry podłogowe, sprzęt sportowy).

Poniżej kalkulacja środków na planowane w szkole zadania.

Lp. Część składowa Łączny koszt
1 Zestaw komputerowy z oprogramowaniem – 25 sztuk, monitor interaktywny, serwer plików   86 482,08 zł
2 Zabudowa stanowisk komputerowych, szafa do pracowni informatycznej     17 000 zł
      3 Monitory interaktywne 34 556,78 zł
4 Szafy, regały, biurka i pomoce dydaktyczne do świetlicy szkolnej    34 000 zł
Łącznie: 172 038,86 zł

Głosować może każdy zameldowany mieszkaniec Gminy, który ukończył 16 lat oraz mieszka przy podanych poniżej ulicach. Można oddać MAKSYMALNIE JEDEN GŁOS na zadanie z listy projektów ogólnomiejskich i/lub MAKSYMALNIE JEDEN GŁOS na zadanie z listy projektów okręgowych/sołeckich. Tylko od ilości złożonych przez Państwa głosów na NASZE ZADANIE zależy, czy zostanie ono zrealizowane. Głosować można elektronicznie pod adresem https://myslenice.budzet-obywatelski.org/glosowanie lub za pomocą papierowej karty do głosowania (karty do pobrania na  stronie gminy pod adresem https://myslenice.budzet-obywatelski.org/ lub w naszej szkole). Uzupełnione karty do głosowania można wrzucać do urny w Gminie lub na terenie naszej szkoły.

Papierowe karty do głosowania będzie można uzupełnić też na najbliższym zebraniu w szkole.

Okręg nr 2:

Ulice: Armii Krajowej, Asnyka, Broniewskiego, Bukowa, Daszyńskiego, Długosza, Drogowców, Galla Anonima, Gałczyńskiego, Generała  Bema, Generała Maczka, Generała Okulickiego, Górna, Jagiellońska, Joselewicza, Jodłowa, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Marszałka Piłsudskiego, Matejki, Mickiewicza, Modrzewiowa, Mostowa, Niepodległości, Orkana, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzantów, Piastów, Przemysłowa, Przerwy-Tetmajera, Reja, Reymonta, Rynek,  Rzemieślnicza, Senatorska, Słoneczna, Słowackiego, Solskiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Spytka Jordana, Stefana Batorego, Stroma, Szkolna, Szpitalna, Ujejskiego, Wczasowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Źródlana, Zacisze, Zamkowa, Zdrojowa, Zielona, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Rykały, Cegielskiego, Burmistrza Marka.