WAŻNE INFORMACJE – OBIADY!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach informuję, że koszt gorącego posiłku w roku szkolnym 2022/2023 będzie wynosił 7 zł. Dodatkowo od września placówka będzie pracować na nowym programie rozliczeniowym Wolters Kluwer, który uprości pracę w tym zakresie. W związku z tym, zapisy na obiady ruszają od 22.08.2022 r. Podstawą do zapisu dziecka jest wypełnienie FORMULARZA, który znajduje się poniżej (załącznik). Wypełniony formularz prosimy dostarczyć do Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach w godzinach od 6:00-10:00 do Intendentki, a od 10:00-15:00 do sekretariatu. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 12 272 04 86, w godzinach od 6:00-10:00.

UWAGA ! Zmiana indywidualnych rachunków bankowych do wpłat za żywienie dzieci! Prosimy nie dokonywać wpłat na stary numer rachunku VULCAN, ponieważ taka wpłata wpłynie na konto należące do innego dziecka w nowym programie Wolters Kluwer.
Nowe numery kont bankowych będą wysyłane do rodziców na LIBRUSA lub e-maila (podany w formularzu)  po wprowadzeniu dziecka do nowego systemu.

Współpraca z programem Wolters Kluwer, stanowi jednocześnie podmiot przetwarzający Państwa dane osobowe. Licencjodawca działający w tym zakresie zobowiązany jest do zastosowania odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych mających na celu odpowiednie zabezpieczenie danych. Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowy w załączniku.