ZAKOŃCZENIE ROKU W SP 2

W dniach 22 i 23 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2016/2017. Po dziesięciu miesiącach nauki i pracy przyszedł czas na uhonorowanie uczniów za ich całoroczny trud, nadanie tytułów wybitnym uczniom, a przede wszystkim przekazanie świadectw.

W czwartek z rąk p. dyrektor Elżbiety Jakubiak – Święch uczniowie odbierali książki, dyplomy, puchary i drobne pamiątki jako formę nagrody za udział  w licznych konkursach i akcjach szkolnych.

W piątek odbyły się dwie uroczyste akademie: dla uczniów klas 1-3 i klas 4-6. Podczas oficjalnego pożegnania pani dyrektor Beata Chrapek – Paciorek  podziękowała rodzicom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację młodzieży oraz uczniom za ich wytężoną pracę, której owocami są znakomite rezultaty uzyskiwane w różnych dziedzinach. Poznaliśmy również  nazwisko najlepszego ucznia wśród klas 1-3. Tytuł ten uzyskała  Maja Piesakowska (kl. IIIf). Wśród uczniów klas starszych specjalną nagrodę za wybitne osiągnięcia otrzymał Jakub Tyrała (kl.VIe). Następnie wychowawcy klas wręczyli wszystkim uczniom klas I – VI świadectwa  oraz listy gratulacyjne dla rodziców uczniów, którzy otrzymali świadectwo  z wyróżnieniem.  Dla uczniów klas szóstych były to także ostatnie dni w murach naszej szkoły. Od września będą kontynuowali naukę jako siódmoklasiści w ośmioklasowej szkole podstawowej.