„ŚPIEWAM SERCEM”

Ania Nowak, uczennica kl.VId reprezentowała naszą szkołę podczas II Rejonowych Konfrontacji Muzycznych Osób Niepełnosprawnych „Śpiewam Sercem” zorganizowanych 3 kwietnia br. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Organizatorem i pomysłodawcą konkursu było Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice.

Już po raz kolejny na myślenickiej scenie mogły zaprezentować się niepełnosprawne dzieci, młodzież  i dorośli z 16 placówek z całego powiatu. Organizatorzy zadbali o słodki poczęstunek, dyplomy i nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników. Wypełniona po brzegi sala widowiskowa rozbrzmiewała muzyką, śpiewem, głośnymi brawami i wybuchami radości. Nie było tu podziału na osoby pełno- i niepełnosprawne, wszystkich połączyła muzyka. Dodatkowo atmosferę na widowni podgrzał zespół „Baciary”, który wystąpił tu charytatywnie.

Nasza uczennica, przygotowywana przez p.Piotra Gablankowskiego zaśpiewała piosenkę „Hej, Zuzanno”. Publiczność nagrodziła jej występ gromkimi brawami, a koleżanki i koledzy z „Dwójki” spontanicznie okazali jej życzliwość i wyrazy uznania 🙂

Gratulujemy i życzymy Ani dalszych sukcesów!