Kategoria: Wszystkie wpisy

ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS IV-VI

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI KL. IV-VI

w dniu 20 IV 2016r./TJ.ŚRODA/

Klasa

Wychowawca

Nr sali

Godz.

IVA

MIESZCZANEK AGNIESZKA

209

17.00

IVB

TYRPA AGNIESZKA

210

17.00

IVC

DANEK AGATA

201

17.00

IVD

DZIURDZIA BOGUSŁAW

 

 

IVE

SZLACHETKA TADEUSZ

211

16.00

VA

LEŻAŃSKA IZABELA

303

16.00

VB

WRÓBLEWSKA ALICJA

202

17.00

VC

SŁOWIK JAROSŁAWA

210

15.30

VD

MOŻDŻEŃ ALICJA

214

17.00

VE

JAŚKOWIEC MARIA

208

15.30

VF

BURKAT ALICJA

212

16.00

VIA

PAWLIKOWSKA ELŻBIETA

102

16.30

VIB

DUDZIK KATARZYNA

116

16.30

VIC

LEMANIAK MONIKA

302

16.00

VID

DZIURDZIA ANNA

 

 

VIE

GRZECHACKA MONIKA

215

16.00

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI KLAS I-III

HARMONOGRAM

ZEBRAŃ Z RODZICAMI KL. I–III

w dniu 19.04.2016r. /wtorek/ i 20.04.2016r./środa/

Klasa

Wychowawca

Data zebrania

Nr sali

Godz.

IA

GORĄCZKO JOANNA

19.04.2016r.

114

16.30

IB

MISTARZ AGNIESZKA

20.04.2016r.

106

16.30

IC

ROZWADOWSKA JANINA

19.04.2016r.

104

17.00

ID

SIŁUSZYK SYLWIA

20.04.2016r.

101

16.30

IE

ŚLUSARCZYK ELŻBIETA

19.04.2016r.

104

16.00

IIA

JAROS ALEKSANDRA

19.04.2016r.

106

18.00

IIB

ŁĘTOCHA BOŻENA

19.04.2016r.

116

16.00

IIC

MORYC MONIKA

19.04.2016r.

108

17.00

IID

TOBOLEWICZ MAGDALENA

19.04.2016r.

skrzydło

16.30

IIE

OSTROWSKA MAŁGORZATA

19.04.2016r.

114

17.30

IIF

DĄBROWSKA MAŁGORZATA

19.04.2016r.

105

17.00

IIG

BEDNARZ-ŻMUDA AGATA 19.04.2016r.

202

16.00

IIIA

NOSAL AGNIESZKA 19.04.2016r.

101

17.30

IIIB

ŻĄDŁO ELŻBIETA

20.04.2016r.

103

17.00

IIIC

ZYGMUNT RENATA

20.04.2016r.

105

16.00

IIID

BICZ BARBARA

20.04.2016r.

104

16.00

IIIE

STANISZ-TRZCIŃSKA IWONA

19.04.2016r.

103

17.30


KONKURS WIELKANOCNY

W Ogólnoszkolnym Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez świetlicę szkolną nagrody otrzymali:

„NASZ BOHATER – TADEUSZ KOŚCIUSZKO”

Finalistami konkursu tematycznego „Nasz Bohater – Tadeusz Kościuszko” zostali:

LAUREAT KONKURSU TEMATYCZNEGO „WYBITNI WŁADCY POLSKI – PIASTOWIE”

Laureatem Konkursu tematycznego „Wybitni władcy Polski – Piastowie” został Szymon Wincenciak.

WSPOMNIENIA Z POBYTU W KOŚCIELISKU

8 marca we wtorek przyjechaliśmy  do   Domu  Wczasów Dziecięcych  w Kościelisku.  Potem dostaliśmy pokoje, nasz pokój miał numer sześć.

JULIA I DOMINIKA LAUREATKAMI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO!

Bardzo miło zakomunikować nam, że tegorocznymi laureatkami zostały dwie uczennice naszej szkoły: Julia Sala z klasy VI c oraz Dominika Knapczyk z klasy VI e. Uroczyste podsumowanie Finału Małopolskiego Konkursu Humanistycznego odbyło się 1 kwietnia w Nowym Sączu.

PODZIĘKOWANIE

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia : dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów.

Z ogromną wdzięcznością za okazane serce składają uczniowie, harcerze, nauczyciele oraz członkowie szkolnego koła PCK.

KONKURS LITERACKO – HISTORYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Z przyjemnością informujemy, że Julia Sala – uczennica z kl. VI c i Karolina Ingarden – uczennica z kl.VI a zostały laureatkami IV wojewódzkiego konkursu literacko – historycznego pt. Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny.

CZYTANIE JEST PRZYGODĄ!

Z radością informujemy, że Emilia Jąkała – uczennica klasy 2d została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka „Czytanie jest przygodą”.

W PODRÓŻ Z TYTUSEM!

Uczniowie klasy 2 d brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Pojazd Tytusa”. Zadanie konkursowe polegało na wymyśleniu nazwy pojazdu dla Tytusa i krótkim przedstawieniu jego funkcjonowania.

 

WYNIKI KONKURSU BIBLIOTECZNEGO DLA KLAS DRUGICH „ JAKI TO TYTUŁ?”

Przez okres miesiąca, dwa razy w tygodniu w Bibliotece pojawiał się rebus, którego rozwiązaniem był tytuł książki.

Zwycięzcom gratulujemy logicznego myślenia i wytrwałości. Nagrody i dyplomy będą wręczone na końcu roku szkolnego.

 

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Zapisy do klasy pierwszej odbędą się w dniach od 02.III – 15.III.2016 r. w godzinach  od 8.00–15.00 w sekretariacie tut. szkoły.

Przy zapisie konieczny będzie: akt urodzenia oraz PESEL dziecka, zaświadczenie /informacja/ o realizacji obowiązku przedszkolnego, informacja o miejscu zameldowania dziecka.